tuneup

بهینه سازی وردپس

بهینه سازی و رفع مشکلات وردپرس مانند رفع تداخل پلاگین ها و خطاهای php و توسعه افزونه ها می باشد

speedup

افزایش سرعت

افزایش سرعت سایت در بهبود وضعیت سئو سایت تاثیر مستقیم دارد همچنین در دنیای امروز بازدید کنندگان وب سایت سرعت را یکی از مهمترین عوامل میدانند

SEO

سئو

اگر وب سایت و کسب و کار شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل طاهر نمی شود شما وجود ندارید!

support

پشتیبانی

یک وب سایت همانند یک موجود زنده ، نیاز به مراقبت و نگهداری دارد!


security

ایمن سازی

ایمنی وب سایت باید اولویت یک شما باشد.برای محافظت از کسب و کار شما این یک گزینه الزامی است.

marketing

مارکتینگ

مارکتینگ یا بازاریابی Marketing عبارت است از طیف گسترده‌ای از برنامه که بر اساس مخاطب ، رسانه و دغدغه‌های روزانه کسب و کارها خود را با شرایط بازار تطبیق می‌دهند.

بهینه سازی وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار کارآمد است و دارای مجموعه ای از ویژگی های عالی است. اما این سیستم مدیریت محتوا چندان بهینه نیست .

در بسیاری از مواقع کاربران از طیف وسیعی از امکانات وردپرس استفاده نمی کنند، با این حال این ویژگی ها در سیستم پیاده سازی می شوند و منابع هاست را افزایش می دهند و به همین دلیل سرعت آنها را کاهش می دهند. سرعت وب سایت وردپرس دادن. برای جلوگیری از این اتفاق باید یک سری اقدامات به نام بهینه سازی وردپرس انجام دهید که نیاز به دانش و تجربه زیادی دارد. این اندازه‌گیری‌ها بسیار تخصصی هستند و بسیاری از وب‌سایت‌ها این کار را برای اطمینان از صحت اندازه‌گیری‌های انجام‌شده به متخصصان واگذار می‌کنند. بهینه سازی وردپرس علاوه بر افزایش سرعت وب سایت و کاهش منابع باعث بهبود وضعیت سئوی وب سایت و افزایش رتبه آن در نتایج موتورهای جستجو می شود. با بهینه سازی وردپرس، تجربه کاربری در وضعیت مطلوبی قرار می گیرد و بانس ریت کاهش می یابد و در نتیجه ترافیک وب سایت با شیب مناسب افزایش می یابد.

 

افزایش سرعت

اگر سرعت لود سایت شما مناسب نباشد به مرور کاربران خود را از دست خواهید داد

یکی از فاکتور های مهم و اساسی در سئو هر وبسایت، سرعت لود آن وبسایت می باشد. طبق آخرین اطلاعیه های گوگل، سایت هایی که سرعت لود بالاتری دارد، از دیدگاه سئو رتبه بهتری را خواهند گرفت. همین امر برای تجربه کاربری شما نیز بسیار مهم می باشد. به این شکل که زمانی که کاربر صفحه ای از سایت شما را باز می‌کند، چقدر زمان طول میکشد که سایت شما لود شده و به کاربر نشان داده شود. استاندارد لود هر صفحه نهایتا 5 تا 7 ثانیه می باشد. در صورتی که به این استاندارد توجهی نکنید، نرخ پرش وبسایت شما افزایش پیدا کرده و کاربران خود را به مرور از دست خواهید داد. در نتیجه برای بهبود تجربه کاربری وب‌سایت‌تان، سعی در بالابردن سرعت سایتتان کنید.

 

سئو

اگر در صفحه اول گوگل نباشید عملا حضور شما در فضای آنلاین بیهوده است!

سئو یکی از زیرمجموعه‌های دیجیتال مارکتینگ است که اگر در فضای آنلاین فعالیت داشته باشید یا به موضوعات مرتبط با آن علاقمند باشید، ناگزیر هستید برای یادگیری آن وقت بگذارید.

احتمالاً شما هم چنین جملاتی (یا مشابه آن‌ها) را زیاد شنیده‌اید:

«شما باید روی سئو سرمایه گذاری کنید.»

«شما دیده نمی‌شوید؛ اگر در صفحه‌ی اول گوگل نباشید اصلاً حضور شما در فضای آنلاین بیهوده است.»

 

ایمن سازی

محافظت از وردپرس یکی از مهم ترین کارهایی است که هر وب مستر باید انجام دهد. امنیت کسب و کار اینترنتی امروزه بسیار مهم شده است. هر وب مستر باید بتواند از اطلاعات کسب و کار خود به خوبی محافظت کند.

جدا از هکرهای بدخواه که فقط می خواهند سایت را هک کنند و قدرت خود را به رخ بکشند، اطلاعات وب سایت های اینترنتی امروزه بسیار ارزشمند شده است.
برای مثال، فرض کنید یکی از رقبای شما به اطلاعات تماس مشتریان شما دسترسی دارد. در این مورد چه اتفاقی می افتد؟ البته به راحتی می توانید مشتریان خود را از دست بدهید. با تبلیغات و پیشنهادات ویژه می توانید عملیات بازاریابی اینترنتی را روی آنها انجام دهید. البته این فقط یک مثال ساده بود.
اما باید بدانید که امروزه بسیاری از شرکت های اینترنتی که نمی خواهند از مسیر رقابت عقب بمانند این کار را انجام می دهند. حتی دیده شده است که برخی از دوستان برای به دست آوردن این اطلاعات پول زیادی خرج کرده اند.

پشتیبانی

یک وب سایت همانند یک موجود زنده نیاز به نگهداری و مرقبت دارد

در واقع پشتیبانی ، اعتبار وب سایت شماست. به روز رسانی افزونه ها، جلوگیری از هک ، معرفی مکرر لینک های مفید وب سایت شما به مرورگرها و به صورت کلی نگهداری، مراقبت و … از وب سایت از جمله کارهایی است که جهت پشتیبانی انجام می شود.

پشتیبانی در واقع نیروی محرکه وب سایت است که به رشد سایت می انجامد.

پشتیبانی را جدی بگیرید، در  غیر این صورت صرف هزینه و زمان در جهت راه اندازی وب سایت در نهایت باعث دلسری و نتیجه نگرفتن از وب سایت می شود.

 

مارکتینگ

وب سایت آماده شده، حالا چطور مردم من را بشناسند تا بتوانم از وب سایت بهره برداری کنم؟

همه ما ممکن است با کلمه مارکتینگ آشنایی داشته باشیم ولی ندانیم که در مارکتینگ چه مجموعه اعمالی انجام می شود!

تاسیس یک فروشگاه فیزیکی در شهر که همه افراد آن را می بینند ممکن است انرژی کمتری جهت تبلیغات و مارکتینگ بخواهد.اما یک فروشگاه آنلاین جایی است که اگر برنامه و پلنی جهت مارکتینگ نداشته باشید ممکن است به جمع وب سایت های مرده بپیوندید.

مارکتینگ راهی برای بهره برداری از هزینه ،وقت و انرژی است که جهت راه اندازی وب سایت صرف کرده اید.پس ثمره کار شما را مارکتینگ تکمیل خواهد کرد!